Türkiyenin Buluştuğu Web Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin Buluştuğu Web Adresi

Artık Yeni Adresiniz ...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Age Of Armor (AoA)

YazarMesaj
4EverKing

4EverKing

Age Of Armor (AoA) Empty
MesajKonu: Age Of Armor (AoA)   Age Of Armor (AoA) EmptyPtsi Mayıs 12, 2008 5:35 pm

Ben 1. closed betasına girmistim.Oyunda lag olmasından dolayı bende fazla oynayamadıgımdan paylasmamıstım.Lagın sebebi serverların cinde olması idi simdiki betada amerikaya tasıyacaklarını yazmıslar boylece biraz daha az lagla oynanıcak.Oyun 15 agustos ta 2. CBT baslayacak ve temmuz 21 de kayıtlar basladı(21inde sonlanmısta olablir) ve bazı mmo sitelerde dagıtıyor.BEn zamanında GM e Pm atarak almıstım.Sizde foruma bakarak kayıt olabilirsiniz...

Oyununda herkes insan seklinde fakat armorları giyince robot gibi oluyorsunuz.3 cesit insan var.Bunlar,

Human
Enhanced Human
Neo-Human

Oyunda cok degisik yapılandırma var.Forumları okuyarak yada oyuna girdiginizde bunu sizde goreceksiniz.Silah olarak elinize ve omuzlarınıza silahlar takabiliyorsunuz...

Sitesi :

www.aoaus.com

Forum :

http://bbs.aoaus.com/index.php

Secildiginizde zaten maille yeni clientin linki gonderilir o yuzden eski client linkini vermiyorum.Ama client 990mb filandı ilk cb de...

Age Of Armor (AoA)
1 sayfadaki 1 sayfası